Naszą główną specjalizacją są wykończenia wnętrz oraz prace agregatem natryskowymJesteśmy rzetelną i profesjonalną firmą, pracujemy na profesjonalnym sprzęcie budowlanym i na najlepszych materiałach budowlanych uznanych marek jak Flugger, Tikkurilla, Valpaint, Magnat - których jesteśmy certyfikowanymi wykonawcami.
Ofertę naszej firmy kierujemy do osób, dla których liczy się sprawnie przeprowadzony remont, terminowe oddanie prac oraz porządek w miejscu pracy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej, dlatego mogą Państwo mieć pewność, że wykonane przez nas prace będą najwyższej jakości.

Świadczymy swoje usługi nie tylko na terenie Rzeszowa i okolic, ale również w innych miastach województwa podkarpackiego. Jesteśmy certyfikowanymi wykonawcami takich firm jak: 

TIKKURILA, MAGNAT


              


Firma nastawiona jest na ciągły rozwój i wprowadzanie najnowszych dostępnych technologii. 

W tym celu inwestuje w profesjonalny sprzęt GRACO, FLEX, KRIPXE oraz szkolenia pracowników. Pracujemy również na najlepszych dostępnych materiałach, które w połączeniu z jakością usług dają gwarancję zadowolenia na lata.

Cechuje nas indywidualne podejście do każdego zlecenia. 

Dokładamy wszelkich starań w kierunku dotrzymania ustalonych terminów i zachowania wysokiej jakości usług budowlanych i remontowych.Nasze hasło:

,,LuxColor – wykończymy Cię profesjonalnie!”